Dikkat! Bu Haberimiz Hayırseverlere ve Engellilerimize!

Karaman'da Tekerlekli Sandalye Ve Beyaz Baston İhtiyacı Olanlar, bu haberimiz size...

Dikkat! Bu Haberimiz Hayırseverlere ve Engellilerimize!

banner390
Türkiye Beyazay Dermeği Karaman Şubesi  Ramazan Bayramı öncesi engellilerin hayatlarını kolaylaştırma adına 15 engelli vatandaşımıza normal tekerlekli sandalye; 15 Görme engelli insanımıza Beyaz Baston hediye edecek. 
 
Dernek başkanı Durmuş Sayaslan konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu.”Konuya  duyarlı olan vatandaşlarımızla bunu başarabiliriz. Şimdiden 5 tekerlekli sandalye sözünü iki esnafımızdan almış bulunmaktayız. Sizlerin de katkısıyla  30 (belki  de daha fazla) engelli insanımızı Ramazan Bayramı öncesi sevindirebiliriz.  Az veya çok maddi katkı sağlayamaya varsanız lütfen 0546 2609866 (Durmuş SAYASLAN Drnk.Bşk.) arayınız.Ayrıca etrafında tekerli sandalye ve beyaz bastona ihtiyacı olan kimseler varsa ihtiyacı olduğunu gösterir belge ile aynı telefon numarasını arayabilirler.Gerek tekerlekli sandalye gerekse beyaz baston  fiyatı çok yüksek  olan şeyler değil; fakat bu araçlar ihtiyaç sahiplerinin ve yakınların hayatını çok kolaylaştırıyor.İnsanlarımızın  bu konuyu sahipleneceğini  biliyorum.Bu projemizi gerçekleştirmeye kararlıyız.ihtiyacı olan engelli vatandaşlarımızın mutlaka bize ulaşmalarını istiyoruz. “ dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dsayaslan - 2 yıl önce
tekerlekli sandelye ve beyaz baston kampanyası başırı bir şakilde gidiyor.engellilerimize yardımcı olmak adına kampanyamızı sahiplenen esnaflarımızdan sesal, birliksan a.ş,başaran yapıya,sesal hrdavat,oğuzlara,erenlere,yıldırımlara,orhan ustaya,bayram ustaya,atüne teşekkürler.allah razı olsun