24 Ağustos 2016 Çarşamba 12:45
798 Okunma
Gençlik Merkezinden Şehit Ailesine Ziyaret
Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokul öğrencisi olan Muhammed Yalçın, Ankara’da gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında atılan bombalar sonrasında şehit olmuş ve 17 Temmuz Pazar günü Kâzımkarabekir ilçesinde düzenlenen törenle toprağa verilmişti.
23 Ağustos 2016 Salı günü şehidin ailesini evinde ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Karadeniz, Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen, Kazımkarabekir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cavit Bardak ve gençlik liderleri tarafından baba Selahattin Yalçın’a taziyede bulunarak, demokrasi mücadelesi verirken hayatını kaybeden kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet, geride kalanlara sabrı cemil niyaz ettiler.
Oğlumla Arkadaş Gibiydik
Baba Selahattin Yalçın, oğluyla arkadaş gibi olduklarını belirterek,” Oğlum 15 Temmuz akşamı karanlığında bu ülkenin birliği ve bütünlüğü için arkadaşlarıyla tereddütsüz bir şekilde meydanlara çıktı. O sırada oğlum ile cep telefonu ile konuşuyordum. Bir anda telefonun sesi kesildi. Oğlumla olan irtibatım koptu. Daha sonra hayatını kaybettiğini öğrendik.
En acılı günlerinde kendilerini yalnız bırakmadığı için Karaman Ghsim ailesine teşekkür eden baba Yalçın, Allah sizlerden razı olsun. Allah Devletimize ve Milletimize zeval vermesin” dedi.
Duygu dolu anların yaşandığı ziyaret, yapılan duaların ardından sona erdi.


 
Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64