banner417
banner425
19 Mart 2012 Pazartesi 10:30
4251 Okunma
Hayali Olan Bilgisayarına Kavuştu
banner416
 İL GENEL MECLİS BAŞKANI MUSATAFA BAYIR ÇALIŞKAN ÖĞRENCİYE BİLGİSAYAR HEDİYE ETTİ.

Ortaoba köyü Sultan Ahmet Gümüş İlköğetim okulu 7.  Sınıf öğrencisi olan Özün Avcı ailesinin maddi imkansızlıklarından dolayı bir türlü alamadığı bilgisayarına Karaman’a geldiği bir gün , İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Bayır'ı ziyaret etmesinin ardından sahip oldu.

Karşılaşma takriben birkaç ay önce olmuştu; Özün  Avcı İl Genel Meclis Başkanı Mustafa BAYIR’A durumunu izah etti ,sınıfında arkadaşlarının bilgisayarları olduğunu , kendisinin bilgisayarı olmadığı için çok üzüldüğünü anlattı. İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Bayır Özün  Avcı'ya sıkıntı etmemesini ve kendisine bir bilgisayar alınması için elinden geleni yapacağının  sözünü verdi . 

İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Bayır Özün Avcı’nın hikayesi ile yakından ilgilendi, kendisinin çok çalışkan bir öğrenci olduğunu ve hakikaten ailesinin durumunun bir bilgisayar almaya elverişli olmadığını öğrendi. İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Bayır'ın bir Ankara gezisi esnasında  bir iş adamı ile durumu paylaşmasının ardından yardımsever işadamımız bilgisayarı Özün Avcı'ya hediye edilmek üzere İl Genel Meclisine gönderdi.
Çalışkan öğrenciye haber verildi ve Özün  Avcı  velisi Rahim Sağlık , dayıları Ali ve Hüseyin Özyaşar ile İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Bayır'ı ziyarete geldiler. İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Bayır Öğrenci Özün  Avcı'ya bilgisayarını veririken kendisinin notlarının hep yüksek olması halinde Tıp Fakültesine kadar yardımcı olacağının da müjdesini vererek bilgisayarının hayırlı olmasını temenni etti. Özün  Avcı  da İl Genel Meclis Başkanı Mustafa bayır'a teşekkür ederek notlarını hep yüksek tutacağının ve çalışkan öğrenci olmaya devam edeceğinin sözünü verdi. 

Son Güncelleme: 19.03.2012 19:54
Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426