KANDİL PROGRAMI DÜZENLENECEK

Son Peygamber Platformu ile AKÇEV(Karaman Ahlak Kültür ve Çevre Derneği) ve Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Emekseven Camii’nde “Hayru’l Beşer (S.A.S) – İnsanlığın En Hayırlısı (S.A.S) ” temalı kandil programı yapacak.

KANDİL PROGRAMI DÜZENLENECEK

banner390
Son Peygamber Platformu ile AKÇEV(Karaman Ahlak Kültür ve Çevre Derneği) ve Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Peygamber Efendimiz (Sas)’in dünyayı teşriflerinin yıldönümü olan 11 Rebiülevvel 1436, 02 Ocak 2015 Cuma akşamı, Emekseven Camii’nde “Hayru’l Beşer (S.A.S) – İnsanlığın En Hayırlısı (S.A.S)  ” temalı kandil programı düzenleyecek.

Önceki yıllarda “el-Emin (S.A.S) ”, “el-Muallim (S.A.S)”, “el-Beşir (S.A.S)”, es-Sadık (S.A.S), ve el-Mübelliğ (S.A.S)  kandil özel programlarını gerçekleştiren  AKÇEV, geçtiğimiz yıl ise Son Peygamber Platformu ile birlikte Peygamber Efendimiz’in “el-Adil (S.A.S” vasfının işlendiği bir program düzenledi.

Mevlid Kandili akşamı Emekseven Camii‘nde gerçekleştirilecek bu yılki “Mevlid:1436 Hayru’l Beşer (S.A.S) – İnsanlığın En Hayırlısı (S.A.S)” programında ise, tüm insanlar için rol model olan son Peygamber Hz. Muhammed (S.A.S)’in Hayru’l Beşer vasfı, “İnsanlığın En Hayırlısı (S.A.S)” temasından yola çıkarak tüm yönleriyle ele alınacaktır.

Programa tüm halkımız davetlidir. Bayanlara yer ayrılmıştır.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.