banner417
banner444
02 Eylül 2016 Cuma 09:49
380 Okunma
Karaman Gençlik Merkezi Üyelerinden Çanakkale’ye Ziyaret
banner416
Karaman gençlik merkezi tarafından gençlik merkezi üyelerinin ülkemizin doğal güzelliklerini görmeleri, muhteşem tarihini ve kültürel değerlerini öğrenmeleri, Anadolu'da kök salıp büyümüş derin ve heybetli medeniyetimizi, şehirlerimizi ve kültürümüzü tanımaları amacıyla düzenlenen “Şehirler ve Kültürler” projesi kapsamında 80 genç Çanakkale’yi ziyaret etti.
Gençlik liderleri önderliğinde gerçekleştirilen gezi programında üye gençler Namazgah Tabyası-Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği-Şehitler Abidesi, Yahya Çavuş Anıtı, 57. Alay Şehitliği-Conkbayırı, Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi(Similasyon Merkezi), Troia Ören Yeri, Assos Ören Yeri ve Aynalı Çarşı gibi Çanakkale’nin tarihi ve kültürel yerlerini gezme fırsatı buldu.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen geziler sayesinde gençlerin bilgi birikimi, iletişim gücü ve gönüllülük bilincinin arttığını belirten gençlik merkezi müdürü Şabettin Gezen,” Karaman’da düzenlediğimiz geziler ve hayata geçirdiğimiz projelerimizle gençlerimizle birlikte büyük bir aile olma yönünde hızla ilerliyoruz. Projelerimize ilimiz gençlerinden yoğun bir ilgi var. Bu ilgi ve alaka her geçen gün çığ gibi büyümekte ve gençlik merkezlerimiz gençlerimizle birlikte büyümeye devam etmektedir. Dolu dolu geçen gezi programlarımız farklı tarihlerde düzenleyeceğimiz etkinliklerimizle devam edecek” dedi.

 
Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426