Mevlid Kandili'nde Gül Dağıttılar

Saadet Partisi'nden Mevlid Kandilin'de Güllü Kutlama

Mevlid Kandili'nde Gül Dağıttılar

banner390
 İki saate yakın hemşehrileri ile birebir sohbetlerde bulunan SP Karaman Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin, hemşehrilerinin nasıl bir belediye istediklerini kendilerinden dinledi. Bu etkinlikten çok memnun olduklarını belirten Karamanlılar dini ve milli günleri kendileri ile paylaştıkları için SP Karaman Belediye Başkan Adayı Şahin’e memnuniyetlerini dile Şahin, Karamanlıların Mevlid Kandilini Kutladı.
Saadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin hemşehrilerinin Mevlid Kandilini kutladı. Yapılan organize çerçevesinde Karamanımızın en merkezi  caddesi olan İsmet Paşa’da stand kuran Saadet Partisi il Başkanlığı ve Saadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Şaban Şahin hemşehrilerinin Mevlid Kandilini Peygamber Efendimizi temsil eden kırmızı güller vererek kutladı.

Karamanlıların büyük bir teveccüh gösterdiği Şaban Şahin hemşehrilerinin tek tek kandilini tebrik ederken “Bu kutlu doğumun bütün insanlık ve İslam alemi için yeni bir doğuşa vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.