‘SEN ÜŞÜRKEN BEN UYUYAMAM’

Mont, kazak, pantolon, ayakkabı, bot, çorap, battaniye gibi giyim ve temel malzemeler ihtiyaç!

‘SEN ÜŞÜRKEN BEN UYUYAMAM’

banner390
 AK Parti Karaman Gençlik Kolları ‘SEN ÜŞÜRKEN BEN UYUYAMAM’ Adlı Kampanya Başlattı.

 AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı 81 il ve ilçe teşkilatları ile kış şartlarının ağır geçtiği illerdeki ihtiyaç sahipleri için soğuktan korumaya yardım edecek ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, ,“SEN ÜŞÜRKEN BEN UYUYAMAM”adlı kampanya başlattı.

AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nın da büyük destek verdiği kampanyada; başta Van olmak üzere çeşitli illerdeki ihtiyaç sahibi ailelere, çadır kentlerde kalan vatandaşlara ve Suriyeli mültecilere ulaştırılmak üzere yardımlar; 30 Aralık 2013'e kadar AK Parti il ve ilçe başkanlıklarında toplanacak.

Toplanan; mont, kazak, pantolon, ayakkabı, bot, çorap, battaniye gibi giyim ve temel malzemeler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Kampanya hakkında bilgi veren AK Parti Karaman  İl Gençlik Kolları İl Başkanı Ahmet Cemal Dinçay  kampanyanın AK Parti  Genel Merkez tarafından hazırlandığını belirterek, "81 ilimizde bu çalışma yürütülüyor. Daha önce de bu tür çalışmalar yürütmüştük.Van 'a 1 tır malzeme göndermiştik. Bu kampanyanın daha etkili olacağını düşünüyoruz. Bu kapsamda topladığımız malzemeler Türkiye'deki ihtiyaç sahiplerine ve Suriye'ye gönderilecek. Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız 30 Aralık tarihine kadar yardımlarını bizlere ulaştırabilirler" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şevket varol - 3 yıl önce
van üşüyor haberiniz var mı?
Avatar
AFERİM - 3 yıl önce
vala bişey diyecemde nebilim günümüz malum gündemlerde yolsuzluk felan feşmekan kimse kimseye para verecek yardım yapacak durumda degil artık.allahu teala yardımcıları yardıcımız olsun.düzen bozuk düzen bozuldu.yardım yapılsa yerine gidecekmi?ki acaba.ki başımızdakiler maşalah almış götürmüş yetim fakir fukarının hakkını başımızdakilerin yemesi yolsuzluklara karışmasından tabanına nasıl güvenecegiz.akp allah yardimcisi olsun artik akpli̇ olarak büyük üzüntü duydum ve artik si̇yasi̇ yöenüm degi̇şti̇ herkes gi̇bi̇