''Türkmen Dağına Acil İnsani Yardım Kampanyası''

Karaman Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun Aralık Ayı başında başlatmış olduğu ''Türkmen Dağına Acil İnsani Yardım Kampanyası'' devam ediyor.

''Türkmen Dağına Acil İnsani Yardım Kampanyası''

banner390
Karaman STK Platformundan yapılan açıklama da ; Kampanya süresinin 25 Aralık Cuma Gününe uzatıldığı ve toplanan yardımların 25 Aralık günü cuma namazından sonra gönderileceği söylendi. 
Karaman STK Platformu'ndan yapılan açıklama ise şu şekilde;
SON GÜN 25 ARALIK!
Karaman Sivil Toplum Kuruluşları Platformu olarak Aralık ayı başında başlattığımız Bayırbucak Türkmenlerine ''Acil İnsani Yardım Kampanyası'' Hamdolsun bereketli bir şekilde devam ediyor.
40'a yakın Sivil Toplum Kuruluşumuzun destekleriyle başlattığımız Yardım Kampanyasının süresi yoğun talep üzerine uzatılmış olup, 25 Aralık 2015 Cuma Gününe kadar devam edecektir.
''Un, Bebe Bisküvisi, Bebe Maması, Battaniye'' olacak şekilde dört kalemde yapılacak yardımlarda; yardım yapmak isteyen vatandaşlarımızın istediği bir Sivil Toplum Kuruluşu ile iletişime geçmesi önemle rica olunur.
HAYDİ KARAMAN !
Türkmen Dağındaki kardeşlerin yardım bekliyor.
Bugün mazluma sahip çıkma günü. Bugün Esed’e, Putin’e, DAEŞ’e, İran’a ve zulme ortak olan bütün zalimlere, canilere ve vahşilere karşı olduğumuzu haykırma günü.'' dendi.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.