YUNUSKENT ANADOLU LİSESİNDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Yunuskent Anadolu Lisesinin Değerler Eğitimi Projesi çerçevesinde Kızılay ile ortaklaşa düzenlediği kan bağışı kampanyasına kan vererek destek oldu.

YUNUSKENT ANADOLU LİSESİNDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

banner390
YUNUSKENT ANADOLU LİSESİNDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
İlgili Galeriye Git
İl Müdürü Asım Sultanoğlu sosyal sorumluluk sahibi öğrencilerin okul olarak örnek bir çalışmaya imza attıklarını belirterek bu çalışmaya öncülük eden okul yöneticilerine, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Okul Müdürü Ali Koçak kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunarak “Yunuskent Anadolu Lisesi, Değerler Eğitimi Projesi “paylaşımcı olma” konusu çerçevesinde Kızılay ile birlikte Kan Bağışı kampanyası düzenledi. Kampanyada 80 ünite kan toplandı. Böylece paylaşımcı olmanın en güzel örneği sergilenmiş oldu.” dedi.
Kan Haftası kapsamında farkındalık oluşturmayı da hedeflediklerini belirten Koçak, projeye destek veren İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’na, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’a, okul yöneticilerine; öğretmenler, veliler, öğrenciler ve diğer tüm bağışçılara teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.