70 LARENDE SPOR TEKNİK HOCASI İLE ANLAŞTI

70 Larende Spor Kulübü, Necati Yorgancılar'ın ayrılmasının ardından futbol A takımı teknik direktörlüğüne getirdiği Mustafa Kuyucu ile sözleşme imzaladı.

70 LARENDE SPOR TEKNİK HOCASI İLE ANLAŞTI

banner390
70 Larende Spor Kulübü Başkanı Halil İbrahim Çelikyön ve Genel Sekreter Asım Çölmekçi'nın görüşmeleri sonucunda, 70 Larende Spor Kulübünün yeni teknik sorumlusu Mustafa Kuyucu oldu.
70 Larende Spor Kulüp Başkanı H. İbrahim ÇELİKYÖN yaptığı açıklamada; “ Ligin tatile girmesi ile Teknik Direktör arayışında idik. Neredeyse tüm hocaları tek tek konuştuk. Kimisi bize uymadı, kimisi ise zaten çalıştığı kulüp ile neredeyse özdeşleşmişti. Bir çok yetenekli Teknik Direktör arasından hocamızın gerek sporcu ilişkileri gerekse bugüne kadar yaptıklarını önümüze koyduğumuzda bize uygun bir eğitmen olduğunu gördük. Fikren uyuştuğumuz ve birlikte aynı mücadeleyi verdiğimiz sayın hocamız Mustafa Kuyucu’ya takımımızın teknik sorumlusu olması yönünde konuştuğumuzda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi tekrar gördük. Genç hocamızda bizimle mutlu olacağını söyleyince, kulübümüz bir yetenekli hocayı ekibine katmış oldu. Kulübümüze ve kendisine hayırlı olmasını diliyoruz." dedi


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Herhangi biri - 2 yıl önce
sayin admin antlaşma devletler arasında yapılır.. duzeltmenizi oneririm..