banner417
banner425
20 Aralık 2014 Cumartesi 23:54
34 Okunma
Albayrak:
banner416
Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, sarı-kırmızılı futbolcu Semih Kaya’nın sağlık durumu ile ilgili bilgiler verdi.

Mersin İdmanyurdu karşılaşmanın 30. dakikasında baygınlık geçirerek hastaneye kaldırılan Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya’yı Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ziyaret etti. Albayrak ziyaret sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sarı-kırmızılı futbolcunun sağlık durumu ile ilgili bilgiler veren Albayrak, "Çok üzüldüm. Panik yaşadım. Aldığım haberlere göre nerede olduğunu bilemiyordu. Hepimiz panik olduk. Ama geldim gördüm aslan gibi. Gayet iyi" dedi.

Maç esnasındaki yaşadığı sevinç sırasında dişlerinin düşmesinin sorulması üzerine Albayrak, "Bilmeyerek koltuklara falan vurdum. Dişlerim döküldü. Semih’e daha erken gelmek istiyordum ama onunla uğraşında olmadı. Ama şimdi ben de iyiyim Semih de iyi. Bir de galip geldik. Bizden mutlusu yok" şeklinde konuştu.

Takımın durumunu da değerlendiren sarı-kırmızılı yönetici, "Bugün sahada mükemmeli bir Galatasaray vardı. Bu maçta 2 sefer mağlup duruma düşmemize rağmen maçı kopardık. Bundan sonra da Galatasaray maçı bırakmaz. Hamza hocam da takıma müthiş bir hırs aşıladı. Ona teşekkür ediyorum. Emin adımlarla hedefimize ulaşmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız" diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426