banner417
banner425
03 Şubat 2017 Cuma 08:49
555 Okunma
Anadolu GençLİGİ Başlıyor!
banner416

Sevgi ve kardeşliğin teminatı nesillerin yetişmesi için çaba harcayan Anadolu Gençlik Derneği geçtiğimiz aylarda ortaokul ve liseli öğrencilere yönelik siyer-i nebi yarışması düzenlemişti. Milli ve manevi değerlerine bağlı ahlak ve maneviyat sahibi gençler yetiştirme gayretinde olan AGD, sanayi ve esnaf kesimde çalışan gençleri de unutmadı. AGD genç ligi futbol turnavası düzenleyerek her kesimden insanların spor yapabileceği bir ortam oluşturacak. 

AGD Karaman Şubesi Çalışan Gençlik Komisyonu Başkanı Kemal Sayaslan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ''Anadolu Gençlik Derneği olarak ‘Önce Ahlak ve Maneviyat’ düsturu ile yola çıktık. Bu faaliyetteki amacımız çalışan geçlerimizle hemhal olmak, onlarla tanışmak ve bir kardeşlik bağlarımızı geliştirmektir. Bu kardeşlik bağı bir halı saha turnuvasında beraber maç yapmaktan ibaret olmayacaktır. İnşaallah ilerleyen zamanlarda bu kardeşlerimizle ‘Futbol Turnuvası’ dışında farklı alanlarda gerçekleştireceğimiz birçok hayırlı işlerde de beraber olacağız, Taşın altına elimizi koyup Allah rızası için çaba göstereceğiz.'' dedi. 

Sayaslan sözlerini şöyle sürdürdü:

''Anadolu Gençlik Derneği Çalışan Gençlik Komisyonu tarafından tüm Türkiye’de başlatılan Anadolu GençLİGİ Futbol Turnuvası kapsamında Karaman şubesi olarak başvurular alınmaya başlandı. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz günümüzde, memleketimizin alın teri olan çalışan kardeşlerimizle futbol turnuvası vesilesiyle birlik-beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek ve çalışanlar arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla böyle bir etkinlik başlatıyoruz. (Çavpet Petrol) sponsorluğunda yapılacak turnuva şartları açıklanmıştır.'' dedi. 

Başvuru için gerekli olan belgeler
-Başvurular 5-25 şubat tarihleri arasında yapılacaktır.
-Turnuvaya 16 -35 yaş arası herkes katılabilir.
-Sağlık raporu
-Muvaffaka name (18 yaşından küçükler için)
-Kimlik fotokopisi
-Takımın ismi ve listesi

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426