ANADOLU’NUN YILDIZLARI KARAMAN’DA SAHNE ALACAK

2015-2016 Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Yıldız(kız-erkek) Akdeniz Grup müsabakaları 18-20 Aralık 2015 tarihleri arasında Karaman’da yapılacak.

ANADOLU’NUN YILDIZLARI KARAMAN’DA SAHNE ALACAK

banner390
Sporun tabana yaygınlaştırılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu bir üst gruba katılamayan yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması, tüm paydaşlarının sporun gelişimi için işbirliği içerisinde bulunmalarının sağlanması hedefleri doğrultusunda oluşturulan “ANALİG” 18-20 Aralık 2015 tarihlerinde yapılacak grup müsabakalarıyla başlıyor.
Karaman’ında içerisinde yer aldığı Anadolu Yıldızlar Ligi 2015-2016 sezonu, Yıldızlar (kız-erkek) Masa Tenisi Akdeniz grup müsabakaları 18-20 Aralık 2015 tarihleri arasında Osmaniye, Mersin, Hatay, Isparta, Burdur, Antalya, Adana ve Kahramanmaraş illerinin katılımıyla Kazım Karabekir Spor Salonu’nda gerçekleşecek.
Türk sporu için çok önemsenen bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık;”Kazım Karabekir Spor Salonu’nda iki gün boyunca sürecek olan müsabakalarda ilimizin yanı sıra 8 ilden 100’ün üzerinde sporcu birincilik için mücadele verecek. Bu zevklispor şölenine tüm sporseverleri bekliyoruz” diye konuştu.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.