ANALİG MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2015-2016 Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Masa Tenisi Yıldızlar(kız-erkek) Akdeniz Grup müsabakaları Kazım Karabekir Spor Salonunda yapılan final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

ANALİG MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

banner390
18-20 Aralık 2015 tarihleri arasında Karaman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Masa Tenisi Akdeniz Grup Müsabakaları Karaman ili sporcularının da yer aldığı Osmaniye, Mersin, Hatay, Isparta, Burdur, Antalya, Adana ve Kahramanmaraş illerinden gelen toplam 90 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu. 
Üç gün boyunca devam eden müsabakalara sporseverlerin ilgisi yoğun olurken, sporcuların bir üst gruba yükselmek için verdikleri mücadele ise takdir topladı.
Karaman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Masa Tenisi Yıldızlar(kız-erkek) Akdeniz Grup müsabakaları sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık;‘’ Böylesine önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan dolayı duyduğumuz mutluluğu belirtmek istiyorum. Bugün burada mücadele veren değerli sporcularımız ileride ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmek için mücadele verecek. Sporcularımızın müsabakalar boyunca sergilemiş olduğu centilmence ve sportmence hareketlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Dereceye giren sporcularımıza başarılar diliyor, böylesine güzel bir turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Birbirinden çekişmeli geçen müsabakalar sonunda sıralama ise şöyle oluştu:
Erkekler Kategorisi:
A grubu: 1- Antalya 2- Osmaniye
B grubu: 1- Adana 2- Hatay
C grubu: 1- Kahramanmaraş 2- Mersin
Kızlar Kategorisi:
A grubu: 1- Hatay 2- Adana
B grubu: 1- Antalya 2- Burdur
C grubu: 1- Kahramanmaraş 2-Mersin
Müsabakalar, illere ve sporculara verilen katılım ve başarı belgelerinin verilmesinin ardından sona erdi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.