Analig Voleybol Grup Müsabakaları Rize’de Başladı

Yıldızlar Anadolu Ligi Voleybol Grup müsabakaları, İyidere Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu’nda 270 sporcunun katılımıyla başladı.Türkiye genelinde yıldız sporcuların ortaya çıkarılması için Gençlik Spor...

Analig Voleybol Grup Müsabakaları Rize’de Başladı

banner390
Yıldızlar Anadolu Ligi Voleybol Grup müsabakaları, İyidere Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu’nda 270 sporcunun katılımıyla başladı.

Türkiye genelinde yıldız sporcuların ortaya çıkarılması için Gençlik Spor Bakanlığı tarafından hayat geçirilen Yıldızlar Anadolu Ligi Voleybol gurup müsabakaları İyidere ilçesinde yapılan seremoni töreni ile start aldı. Törene Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Spor Şube Müdürü Cafer Küçükmustafa, antrenör ve sporcular katıldı.

Ana Lig Grup müsabakalarına Ardahan, Artvin, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Tokat ve Trabzon illeri katılım sağladı. Erkekler kategorisinde mücadele veren takımlar İyidere Spor Salonu’nda yarışırken, Kız takımları ise Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Spor Salonunda yarışacak.

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, sporculara hitaben yaptığı açılış konuşmasında, bu organizasyona Rize olarak ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek “İçinizden çok iyi yıldızlar çıkacak ve bayrağımızı tüm turnuvalarda dalgalandıracak. Müsabakaların sporcular tarafından centilmence ve sportmence geçeceğine inanıyorum.Bu turnuvalarda kat ettiğimiz yolun devamını da sizin içinizden seçilecek yıldızlar belirleyecek. Sizleri Rize ilimizde ağırlamaktan çok mutluyuz. Tüm sporcu ve antrenörlerimize başarılar diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.