Atletlerimiz Sezona Şampiyonlukla Başladı

Adana’da gerçekleştirilen “Küçük ve Yıldızlar Kros Ligi” yarışlarında Karaman Gençlik Spor Kulübü Atletizm Takımı küçük erkekler kategorisinde şampiyon oldu.

Atletlerimiz Sezona Şampiyonlukla Başladı

 Atletizm Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ve Adana’da gerçekleştirilen “Küçük ve Yıldızlar Kros Ligi” yarışlarında Karaman Gençlik Spor Kulübü Atletizm Takımı küçük erkekler kategorisinde şampiyon oldu.
Atletizm Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan “Küçük ve Yıldızlar Kros Ligi” Adana  Merkez Park’ta gerçekleştirildi. Adana’nın yanı sıra Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin, Karaman ve Niğde, Aksaray ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti( KKTC)  den toplam 107 sporcunun katıldı.
Karaman Gençlik Spor Kulübü atletizm takımı, Milli Takım antrenörleri Murat Yurdadön ve Mevlüt İnanır eşliğinde katıldığı “Küçük ve Yıldızlar Kros Ligi” yarışlarında, küçük erkekler kategorisinde gösterdikleri performansla sezona şampiyonlukla başladı. Sporcularımızdan Berat Ergil birinci, Mehmet Celil Durmaz ikinci, Yasin Akçakaya altıncı Mehmet Gül on dokuzuncu olarak 9 puanla takımımız şampiyon olmuştur. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.