banner417
banner425
31 Ekim 2014 Cuma 12:56
37 Okunma
Aykut Kocaman Sağlık Kontrolünden Geçti
banner416
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımı en kısa sürede tanıyarak sıkıntılı süreci bir an önce geride bırakacaklarını söyledi.

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Medicana Konya Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Lisans çıkarılabilmesi için yapılan tetkik ve kontrollerin ardından konuşan Aykut Kocaman, yeni takımını ligde en kısa sürede daha iyi noktalara getirmek için çalışacaklarını belirtti. Kocaman, "Dilerim ve umarım herşey benim açımdan yolundadır. Konyaspor açısından da çok hızlı bir giriş yaptık. Herhalde bir cümlenin içine sığdırmak lazım. Birtakım sıkıntılar vardı ki, antrenör değişikliği gerekti. Dolayısıyla biraz sıkıntılı bir dönem olduğunu söyleyebiliriz. Bunu da ilerleyen haftalarda, önce takımı daha iyi tanıyarak, oyuncu yapısını psikolojilerini, zihinlerini, davranış biçimlerini çok iyi tanıyarak yavaş yavaş, hep söylediğim gibi bu güzel ve büyük şehrin kıvamına uygun bir hale getirmek en büyük çabamız. Bu organizasyonu sağlamak en büyük çabamız olacak” dedi.

Teknik adam kontroller sırasında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hastane personeli ve vatandaşları da geri çevirmedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426