Bakan Çağatay Kılıç, Güreşçileri Tebrik Etti

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 5. Uluslararası Hüseyin Akbaş Güreş Turnuvası’nda Akbaş Güreş Turnuvası’nda madalya kazanarak Türkiye’yi birincilik kürsüsüne çıkaran sporcular için tebrik mesajı yayımladı.Gençlik...

Bakan Çağatay Kılıç, Güreşçileri Tebrik Etti

banner390
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 5. Uluslararası Hüseyin Akbaş Güreş Turnuvası’nda Akbaş Güreş Turnuvası’nda madalya kazanarak Türkiye’yi birincilik kürsüsüne çıkaran sporcular için tebrik mesajı yayımladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Tokat’ta düzenlenen 5. Uluslararası Hüseyin Akbaş Güreş Turnuvası’nda madalya kazanarak Türkiye’yi birincilik kürsüsüne çıkaran güreşçileri tebrik ederek, bu başarılardan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Bakan Kılıç, “Ülkemizi temsil eden güreşçilerimizin elde ettiği başarılardan dolayı sporcularımızı ve emeği geçen herkesi kutluyorum. Azerbaycan, Gürcistan, Bulgaristan, Rusya, Makedonya ve Moldovalı sporcularla birlikte yarışan Türk güreşçilerimiz aldıkları şampiyonlukla bayrağımızı kürsünün ilk sırasında dalgalandırdı. Türk sporu her geçen gün ivme kazanmaya devam ediyor. Sporcularımızın başarılarının devamını dileyerek, Türk milletini gururlandırdıkları için teşekkür ederim” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.