Bakan Çağatay Kılıç Milli Güreşçileri Tebrik Etti

Avrupa Milletler Kupası’nda ikinci olan Güreş Milli Takımı’nı kutlayan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Uluslararası spor müsabakalarında tarihi başarılara imza atan tüm sporcularımızı ve bu başarıda emek harcayan herkesi...

Bakan Çağatay Kılıç Milli Güreşçileri Tebrik Etti

banner390
Avrupa Milletler Kupası’nda ikinci olan Güreş Milli Takımı’nı kutlayan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Uluslararası spor müsabakalarında tarihi başarılara imza atan tüm sporcularımızı ve bu başarıda emek harcayan herkesi tebrik ediyorum" dedi.

Bakan Çağatay Kılıç mesajında, bu tür uluslararası organizasyonlarda kazanılan başarıların gelecek dönemlerde kazanılacak daha büyük başarıların ilk ve en önemli adımlarından biri olduğuna dikkat çekerek, "Eylül ayında gerçekleştirilen 2014 Büyükler Dünya Güreş Şampiyonası’nda takım halinde üçüncü olarak tarih yazan grekoromen stil milli güreşçilerimiz, uluslararası arenada tarihi başarılar elde etmeye devam ediyor. Son olarak çoğu gençlerden oluşan sporcu kadrosu ile yarıştığımız Avrupa Milletle Kupası’nda da ikinci olarak büyük bir başarıya imza attık. Milli bayrağımızı kürsüye taşıyabilmek için minderde ter dökerek bizlere bu mutluluğu yaşatan, bu önemli başarıya ortak olan herkesi gönülden tebrik ediyorum. Kazanılan bu başarılar, geleceğin olimpiyat şampiyonları için önemli bir kilometre taşı" ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.