Bakan Kılıç, Milli Güreşçi Akgül’ü Tebrik Etti

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Güreş Birliği (UWW) tarafından serbest stil 125 kiloda dünyanın en iyi güreşçisi olarak ilan edilen milli sporcu Taha Akgül tebrik etti.Bakan Çağatay Kılıç’ın, milli güreşçi Taha...

Bakan Kılıç, Milli Güreşçi Akgül’ü Tebrik Etti

banner390
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Güreş Birliği (UWW) tarafından serbest stil 125 kiloda dünyanın en iyi güreşçisi olarak ilan edilen milli sporcu Taha Akgül tebrik etti.

Bakan Çağatay Kılıç’ın, milli güreşçi Taha Akgül için yayınladığı tebrik mesajında, "Son üç yılın Avrupa Şampiyonu güreşçimiz Taha Akgül, Eylül ayında Özbekistan’da gerçekleştirilen dünya şampiyonasında da altın madalya kazanarak büyük bir başarı elde etti. Taha’nın başarısı sadece bizlerin değil dünyanın da taktirini kazandı. Dünya Güreş Birliği tarafından serbest stil 125 kiloda dünyanın en iyi güreşçisi seçilen Taha Algül’ü tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Bayrağımızı göndere çektiren Taha gibi tüm sporcularımıza olan inancımız tam. Ülkemizin bayrağını dalgalandıran tüm sporcularımıza başarılar diliyorum, hepsine yol açık olsun" ifadelerine yer verildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.