Balkan Açık Wushu Şampiyonası Sona Erdi

Şampiyonada Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcularımızdan Erdem Çelik göstermiş olduğu performansla ilimizi en iyi şekilde temsil etti.

Balkan Açık Wushu Şampiyonası Sona Erdi

 Sanda, Qinda ve Talu dallarında yapılan şampiyonada Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcularımızdan Erdem Çelik göstermiş olduğu performansla ilimizi en iyi şekilde temsil etti.

12-15 Haziran 2014 tarihleri arasında Sakarya Serdivan ilçesinde bulunan Sakarya Spor Salonunda gerçekleşen şampiyonaya Türkiye, Yunanistan, Sırbistan, FYROM (Makedonya), İran, Kuzey Irak, Hırvatistan, Bosna Hersek, Belçika, ve Romanya olmak üzere  10 ülke,  128’i Bayan, 258’i Erkek olmak üzere toplamda 386 sporcu katıldı.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Wushuantrenörü Kadir Sefa Bayraktar ile çalışmalarına devam eden Erdem Çelik Sakarya ilinde düzenlenen şampiyonada göstermiş olduğu performansla ilimizi en iyi şekilde temsil etti. Çelik, Talu dalında Changquan (açık el) kategorisinde  1.’lik , Daoshu (Kılıç)kategorisinde 1.’lik, ve Gunshu (uzun sopa) kategorisinde 3.’lük elde etti.
Sporcumuzu tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.