Başarılı Karatecilerden Kısacık’a Ziyaret

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Erzurum’da düzenlenen 13. Palandöken Karate Şampiyonasında başarı gösteren Gençlik ve Spor Kulübü karate takımı sporcularını makamında ağırladı.

Başarılı Karatecilerden Kısacık’a Ziyaret

banner390
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü, Türkiye Karate Federasyonu ve Erzurum Çelebi Spor Kulübü tarafından ortaklaşa düzenlenen 13. Uluslararası Palandöken Karate Şampiyonası 4-7 Ağustos 2016 tarihleri arasında Erzurum Yenişehir Buz Pateni Salonu'nda gerçekleştirilmiş, Karaman ekibi şampiyonadan kupa ve madalyalarla dönmüştü. 30 ülkeden yaklaşık 2000 sporcunun 64 kategoride mücadele ettiği şampiyonaya antrenör İhsan Özbek eşliğinde on sporcu ile mücadele eden Karaman karate takımı ferdi kumite de iki ikincilik, takım kata ve kumite kategorilerinde ise üçüncülük elde etti. 
Şampiyona sonrası Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ı makamında ziyaret eden karate takımı turnuva hakkında Kısacık’a bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kısacık ise, " Şu anda yolun henüz başındasınız. Almış olduğunuz başarılar sizleri daha çok çalışmaya teşvik etmeli. Düzenli ve disiplinli çalışmalarınızın sonucunda ileride Avrupa Şampiyonluğu, hatta Olimpiyat şampiyonluğu alabilirsiniz. İlimizi ve ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil edebilirsiniz. Bunu başarmanın ve gerçekleştirmenin tek yolu ise çok çalışmaktır. Bizlerde il müdürlüğü olarak sizlere her türlü desteği veriyoruz vermeye de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.