Başarılı Sporculardan Mintaş’a Ziyaret

“İller Arası Karate Cumhuriyet Kupası” müsabakalarında Karaman’ı temsil eden ve bu müsabakalarda 2.lik ve 3.lük başarısını yakalayan sporcular, Mintaş’ı ziyaret etti

Başarılı Sporculardan Mintaş’a Ziyaret

banner390
20-21 Eylül 2014 tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenen "iller arası Karate Cumhuriyet Kupasında" dereceye giren sporcular Spor İl Müdür Vekili Defterdar İhsan Mintaş’ı makamında ziyaret etti.

Sivas'ta, Türkiye Karate Federasyonu İl Temsilciliği tarafından üçüncüsü düzenlenen "İller Arası Karate Cumhuriyet Kupası" müsabakaları, sona erdi. 4 Eylül Spor Salonu'nda 2 gün süren müsabakalara, 15 ilden 71'i kadın toplam 200 sporcu katıldı.

İlimizi bu zorlu müsabakalarda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Spor Kulübü Karate takımı temsil etti. Karate antrenörü İhsan Özbek eşliğinde 5 sporcu ile katıldığımız müsabakalarda Kumite kategorisinde iki 2.lik ve iki 3.lük elde ettik.

Müsabaka sonrası ilimize dönen sporcular Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Defterdar İhsan Mintaş’ı makamında ziyaret etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette sporcuların antrenörü Özbek,  gerçekleştirilen şampiyona hakkında Spor İl Müdür Vekili İhsan Mintaş’a bilgi verdi. Spor İl Müdür Vekili Mintaş ise, şampiyonada Karaman’ı başarıyla temsil eden sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.