Başkan Ataç Tekvandoculara Başarılar Diledi

Tepebaşı Belediyesi tekvando sporcuları, başarılarıyla Eskişehir’in gururu olmaya devam ediyor.Tepebaşı Belediyesi tekvando takımı sporcularından Gülsena Karakuyulu ve Busenur Sevük, 26 - 30 Kasım tarihleri arasında Antalya Belek’te gerçekleşecek...

Başkan Ataç Tekvandoculara Başarılar Diledi

Tepebaşı Belediyesi tekvando sporcuları, başarılarıyla Eskişehir’in gururu olmaya devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi tekvando takımı sporcularından Gülsena Karakuyulu ve Busenur Sevük, 26 - 30 Kasım tarihleri arasında Antalya Belek’te gerçekleşecek olan Uluslararası Türkiye Açık Tekvando Turnuvası’nda madalya için mücadele edecekler.

Milli Takım adına yarışacak olan Gülsena Karakuyulu, Eskişehir adına yarışacak olan Busenur Sevük, Teknik Direktörleri Hakkı Ünal ve Antrenörleri Dilek Karakuyulu, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Başkan Ataç, başarıdan başarıya koşan tekvandocularımızdan tebrik ederek “Eskişehir adına Tepebaşı Belediyesi sporcularının kazandıkları her başarı göğsümüzü kabartıyor. Taekwondo adına ilk kez sporcularımız uluslararası bir müsabakada mücadele verecek, kızlarımıza başarılar diliyorum ve onların başarılarında emekleri olan değerli hocalarımı kutluyorum” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.