banner417
banner425
09 Aralık 2014 Salı 11:14
31 Okunma
Başkan Kıbrıslıoğlu’ndan Genç Oyunculara Tam Destek
banner416
Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, lig maçlarında genç oyuncuların gösterdiği performanstan dolayı memnun olduğunu belirterek, daha fazla altyapıdan oyuncunun A takıma kazandırılması için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

PTT 1. Lig takımı Denizlispor’da, gelecek hafta oynayacağı Şanlıurfaspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Karşıyaka deplasmanından da beraberlikle dönen yeşil siyahlılarda özellikle genç oyuncuların gösterdiği performans büyük beğeni topluyor.

"FORMA KAPMA REKABETİNİ ARTTIRMAYI PLANLIYORUZ"

Alperen, Şevki, Himmet gibi henüz 20 yaşına gelmemiş futbolcuların oynadıkları futbolu memnuniyetle karşıladığını belirten Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, "Altyapımızdan profesyonel takımımıza katılan futbolcu kardeşlerimiz formalarının hakkını vermek için çok iyi mücadele ediyor. Bu durum yönetim kurulumuzu çok memnun ediyor. Bu formanın ağırlığını taşıyacak futbolcuları yetiştirip, forma kapma rekabetini arttırmayı planlıyoruz. Profesyonel takımımıza futbolcu kazandıran başta Altyapı Koordinatörü Ali Yalçın’a ve beraberindeki değerli altyapı hocalarımıza, yaptıkları fedakar çalışmalardan dolayı yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımız da bu yönde olacaktır. Bu bir süreçtir. Yönetim kurulu olarak bu sayının artması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426