Başkan Maral, Başsavcı İle Görüştü

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı Behlül Murat Maral, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru ile makamında görüştü.Başkan Maral zirayet sonrası yaptığı yaptığı açıklamada, "İzmir Cumhuriyet Başsavcısı...

Başkan Maral, Başsavcı İle Görüştü

banner390
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı Behlül Murat Maral, İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru ile makamında görüştü.

Başkan Maral zirayet sonrası yaptığı yaptığı açıklamada, "İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru ile çok olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Bu görüşmede öncelikle dezavantajlı gruplar üzerinde yapacağımız projeler konuşuldu. Üç başlıkta ortak çalışma grubu oluşturmak için yöntem ve fikirler istişare edildi. Özellikle kadın, çocuk ve genç mahkumların yer aldığı cezaevleri ile işbirliği yapılarak bu mahkumların topluma kazandırılması amaçlı projeler için çalışma başlatılması kararı alındı" dedİ.

İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı Behlül Murat Maral’a ve teşkilatlarına, İzmir İl Başkanı Senem Kılıç’a çalışmalarından dolayı tebrik ve teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.