Basketbol Müsabakaları Tamamlandı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2014-2015 okullar erkek basketbol müsabakaları tamamlandı. Şampiyon Babaoğlu Koleji Basketbol Takımı oldu. Her yıl şampiyon olan okulda değişen tek şey oyuncu isimleri oldu.

Basketbol Müsabakaları Tamamlandı

banner390
Babaoğlu Koleji Beden Eğitimi öğretmenleri Nejdet Ünlütürk ve Faruk Uysal: “ Okulumuzda basketbol bir kültür haline geldi. Şampiyonun adı her yıl aynı. Değişen tek şey oyuncu isimleri. Okulumuzun dört farklı basketbol takımı var. Hafta içi okul çıkışında, hafta sonu ve öğle arası demeden antremanlarımızı tamamladık. Okulumuzun bir spor salonu olması bu noktada büyük katkı sağladı. Okul yönetimimiz ve öğrenci velilerimiz de hep yanımızda bize destek verdiler. Her yıl Karaman şampiyonu olmak yeterli olmuyor. Gruplarda başarı elde ederek Türkiye derecesi yapmak artık ana hedefimizdir. Bölge elemeleri bu yıl ilimizde yapılacak. Çalışmalarımıza şimdiden başladık. Turnuvaya katılan diğer okullarımızın öğrenci ve öğretmenlerine de ayrıca teşekkür ederiz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Hayati Kısacık kupa ve madalyalarımızı takdim etti. Turnuvayı düzenleyen il müdürlüğümüze ve ekibine teşekkür ederiz.

Şampiyonluğa ulaşma yolunda desteklerini esirgemeyen, spor salonumuzu bize kazandıran Sayın Yılmaz Babaoğlu, Sayın Necati Babaoğlu ve Bifa ailesine,  okul yönetimimize, öğrencilerimizin ailelerine çok teşekkür eder; şampiyon öğrencilerimizi kutlarız.” dediler.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.