Beşiktaş - Çaykur Rizespor Maçı Sarıyer’de

Beşiktaş ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçının Yusuf Ziya Öniş Stadyumu’nda oynanmasına karar verildi.Ziraat Türkiye Kupası’nda yarın oynanacak Beşiktaş - Çaykur Rizespor maçının hangi statta oynanacağı...

Beşiktaş - Çaykur Rizespor Maçı Sarıyer’de

banner390
Beşiktaş ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası maçının Yusuf Ziya Öniş Stadyumu’nda oynanmasına karar verildi.

Ziraat Türkiye Kupası’nda yarın oynanacak Beşiktaş - Çaykur Rizespor maçının hangi statta oynanacağı birkaç gündür belirsizliğini koruyordu. Son alınan bilgilere göre bu müsabaka Sarıyer’deki Yusuf Ziya Öniş Stadyumu’nda oynanacak.

Beşiktaş, bir süre önce Çaykur Rizespor ile oynayacağı maç için Bolu’yu gündemine almıştı. Maçı Bolu’da oynama teklifini Çaykur Rizesporlu yöneticilere de götüren siyah-beyazlı yöneticiler rakiplerinden ret cevabı almıştı. Bunun üzerine stat arayışlarına başlayan Beşiktaş, Sarıyer’de bulunan Yusuf Ziya Öniş Stadı’nda Çaykur Rizespor maçını oynama kararı aldı. Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş, Çaykur Rizespor’u yarın (18 Aralık Perşembe) Yusuf Ziya Öniş Stadyumu’nda ağırlayacak. Müsabaka saat 13.30’da başlayacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.