banner417
banner425
16 Aralık 2014 Salı 15:20
27 Okunma
Bilecikli Dart Sporcularından Büyük Başarı
banner416
Türkiye Bocce, Bowling ve Dart Federasyonu Başkanlığınca Ankara’ da düzenlenen Yıldızlar-Gençler Türkiye Dart Şampiyonası 1’inci ayağında Bilecikli sporcular büyük bir başarı gösterdi.

Yapılan Yıldızlar-Gençler Türkiye Dart Şampiyonası 1’inci ayağında, Yıldız Kızlar kategorisinde Ebru Erdoğan Türkiye 1.si, Yıldız Erkekler kategorisinde Ozan Tiryaki Türkiye 3.sü, Yıldız Erkekler kategorisinde Sefa Ateş, Türkiye 3.sü, Genç Erkekler kategorisinde Emre Çelik Türkiye 2.si olarak şampiyonayı tamamlayarak Bilecik’i en iyi şekilde temsil ettiler.

Başarılı sporcular ve sporcuların antrenörleri Fatma Özgün, İsmail Torunlar ve Federasyon İl Temsilcisi Rüştü Yıldırım, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk’u makamında ziyaret ettiler. Sporcuların antrenörleri eşliğinde çalışmalara aralıksız devam ettiğin ve bundan sonrası içinde sporculardan başarılarının devamını dileyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfü Doyuk, “İnşallah Milli Takım havuzu içerisinde olan sporcularımız ileride, ilimizle birlikte ülkemizi de en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından İl Müdürü Doyuk, sporculara müsabakalarda kullanmaları için forma takımı hediye etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426