Bisikletin Perileri Hollanda’da Doludizgin

6 Nisan 2016 tarihinde Hollanda’da başlayan ENERJİWACHT TOUR bisiklet yarışlarında Genç Bayan Bisiklet Milli Takımımız gösterdikleri performansla göz doldurdu.

Bisikletin Perileri Hollanda’da Doludizgin

banner390
Bisikletin Perileri Hollanda’da Doludizgin
İlgili Galeriye Git
Hollanda’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ENERJİWACHT TOUR bisiklet yarışlarında Genç Bayan Bisiklet Milli Takımımız A ve B takımı olarak 8 sporcu ile sahne aldı. Dünya ve Avrupa şampiyonlarının katıldığı, ayrıca birçok ülkeden de profesyonel takımların yer aldığı büyük organizasyonda en çok ilgi gösterdikleri performansla Genç Bayan Bisiklet Milli Takım sporcularımızın üzerinde oldu.
İlk gün yarışlarının ardından bilgi veren milli takım bisiklet antrenörü Barış Ünlü,” Yarışmalara 8 sporcu ile A ve B takımları olarak katıldık. Zorlu ve çekişmeli geçen ilk gün yarışlarının ardından sporcularımız zorlu etabı diskalifiye olmadan tamamlayarak büyük bir başarıya imza attılar. Bizim için yarışlar sonunda yaşanan en önemli olay ise sporcularımızın gösterdikleri performans ve başarılarından dolayı bir sonraki yarışlara davet edilmeleri oldu. İnşallah burada ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek vatan topraklarımıza geri döneceğiz” dedi.
 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.