BÜYÜK TURNUVAYA HAZIR MISINIZ?

Karaman Belediyesi ve Karaman Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen Karaman Belediyesi Kent Konseyi Spor Meclisi Kurumlar Arası Futbol Turnuvası 25 Mayıs 2015 tarihinde başlıyor.

BÜYÜK TURNUVAYA HAZIR MISINIZ?

banner390
Sporun kitlelere yayılması, spora ilginin arttırılması, kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişimin saygı, sevgi, dostluk ve hoşgörü diyaloğuna dönüşmesi amaçlarıyla Karaman Belediyesi ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen Karaman Belediyesi Kent Konseyi Spor Meclisi Kurumlar Arası Futbol Turnuvası 25 Mayıs 2015 tarihinde Yunuskent Futbol Sahasında başlıyor.
Başvurular, 12-18 Mayıs 2015 tarihleri arasında Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Birimine yapılacaktır. Tel: 0338 213 1661
Müsabakalar;
1. Grup müsabakaları tek devreli lig usulüne göre oynanacaktır. Her grupta 4 er takım bulunacaktır. Gruplardan ilk ikiye giren takımlar üst tura yükseleceklerdir. Grup müsabakalarından sonra eleme usulüne geçilecektir 
2. Gruplar, katılımcı takım sayısına göre belirlenecek olup, fikstür çekiminde açıklanacaktır
3. Katılan takım sayısının fazla olması durumunda müsabakalar eleme usulü oynatılacaktır.
4. Grup müsabakaları fikstür çekimi Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda kamu kurumlarının temsilcilerinin katılacağı toplantıda yapılacak olup; fikstür çekim zamanı Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü www.karaman.gsb.gov.trsitesinde yayınlanacaktır.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.