Çaykur Rizespor Maç Saatini Bekliyor…

Çaykur Rizespor İstanbul Başakşehir müsabakası hazırlıklarını tamamladı.Çaykur Rizespor Cumartesi evinde oynayacağı İstanbul Başakşehir müsabakası hazırlıklarını bugün basına kapalı gerçekleştirdiği son idman ile tamamladı.Çaykur...

Çaykur Rizespor Maç Saatini Bekliyor…

banner390
Çaykur Rizespor İstanbul Başakşehir müsabakası hazırlıklarını tamamladı.

Çaykur Rizespor Cumartesi evinde oynayacağı İstanbul Başakşehir müsabakası hazırlıklarını bugün basına kapalı gerçekleştirdiği son idman ile tamamladı.

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Aykut Ferah sakatların ve takıma geç katılan futbolcuların kendilerini endişelendirdiğini belirterek, “Bilindiği gibi milli maçlar nedeniyle lige verilen arada 5 oyuncusunu milli takımlara gönderen takımımız sakatlıkların da eklenmesiyle hazırlıklarını eksik kadroyla sürdürmek zorunda kaldı. Maçın Cumartesi olması sebebiyle özellikle Afrika’dan dönen oyuncularımız; Ousmane Viera, Leonard Kweuke ve Godfrey Oboabona’nın takıma son gün katılacak olmaları bizim için büyük dezavantaj olacak olsa da, biz sahamızda Başakşehir maçını kazanmak istiyoruz. Sahamızda kazanmaktan başka çaremiz olmadığını biliyoruz. Bu sezon ilk kez Cumartesi günü gündüz maçı oynayacağız. Cumartesi gündüz maçları her zaman taraftar açısından kulüpleri memnun etmeyen maçlardır. Her şeye rağmen taraftarımızın bizleri yalnız bırakmayacağına inanıyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.