Denizlispor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına doğru

GAZİANTEP (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, deplasmanda yapacakları Denizlispor maçını yönetecek hakem olarak Çağatay Şahan'ın tercih edilmesine tepki gösterdi.Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, bugün...

Denizlispor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına doğru

banner390

GAZİANTEP (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, deplasmanda yapacakları Denizlispor maçını yönetecek hakem olarak Çağatay Şahan'ın tercih edilmesine tepki gösterdi.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, bugün oynanacak Denizlispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından hakem Çağatay Şahan'ın atandığı hatırlatıldı.

Şahan'ın bu maçta görev almasıyla ilgili MHK hakem atama kriterlerinin göz ardı edildiğini ifade edilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"Hakem Çağatay Şahan Manisa Bölgesi hakemi olup ayrıca Denizli doğumlu olması manidardır. Bu sebeple bazı endişelerimiz olsa da hakemlerimizin görevlerini, en iyi şekilde yapacaklarına ve adaleti eşit dağıtacaklarına dair şüphemiz bulunmamaktadır. Ancak MHK'dan beklentimiz daha dikkatli olması yönündedir." 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.