banner417
banner425
21 Kasım 2014 Cuma 12:13
24 Okunma
Denizlispor’da Malikov, Antalya Maçı Kadrosundan Çıkarıldı
banner416
Denizlispor’da, aldığı izinden 2 gün geç dönen Azeri oyuncu Antalya maçı kadrosundan çıkarıldı.

PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da, Antalyaspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Hafta boyuncu günde çift idmanla maça hazırlanan yeşil-siyahlılarda önemli bir gelişme yaşandı. Annesinin rahatsızlığı nedeniyle Azerbaycan’a giden Rail Malikov, bu ülkeden 2 gün geç döndü. İzin almadan geç döndüğü gerekçesiyle Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, bu oyuncuyu Antalyaspor maçı kadrosundan çıkararak A2 takımla çalışmasını istedi.

Azeri oyuncuya ayrıca 5 bin TL de para cezası uygulandı. Takımda disiplini sağlamak zorunda olduklarını belirten Teknik Direktör Bizati, "Verdiğimiz izni aşarak takıma geç katılarak disiplini bozmak güzel davranışlar değil. Disiplin konusunda çok hassasım. Bu yüzden de Malikov’u kadrodan çıkardım. Artık A2 takımla çalışacak. Daha sonraki süreçte konuyla ilgili kesin kararı vereceğiz" dedi.

Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu ise bu konuda Bizati’yi tam yetkili olarak görevlendirdiklerini ve Malikov konusunda verdiği karara herkesin saygı duyması gerektiğini söyledi.

Öte yandan çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan Denizlispor’un yarın Antalya’ya gideceği öğrenildi. Denizlispor’un Antalyaspor maçına şu ilk 11’le çıkması bekleniyor:

"İsmail, Hakan, Mehmet Cansın, Ömer Alp, Gökhan, Erçağ, Veli, Bülent, Emrah, Yordanov, Genkov."

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426