banner417
banner425
29 Aralık 2014 Pazartesi 18:06
39 Okunma
Dünya Şampiyonları, Tahsin Babaş’ı Ziyaret Etti
banner416
Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonası’ndan birincilikle dönen sporcular, Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı ziyaret etti.

Ukrayna’nın Kharkiv şehrinde 17-21 Aralık’ta düzenlenen Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonası’ndan altın madalyayla Kastamonu’ya dönen sporcular, kendilerini destekleyenlerin başında yer alan Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret etti.

Karma Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonası’nda Kastamonu Belediyespor sporcusu Emrah Şahanoğlu ile Kastamonu Üniversitesi’nde okuyan Azeri sporcular Abulfaz Mehdisoy (19) ve Eldar Alizade (24), Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı ziyaret ederek, kendilerine verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.

Ayrıca sporcular, WCFF’nin organize ettiği şampiyonaya destek verdiği için Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a gönderilen teşekkür ve başarı belgesini kendilerine takdim ettiler.

Dünya Şampiyonu olarak Kastamonu’ya dönen sporculara plaket veren Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Dünya Şampiyonasında hem Türkiye’yi hem de Kastamonu’yu en güzel şekilde temsil eden sporcuları yürekten kutladığını kaydetti.

Kastamonu’dan Dünya Şampiyonu çıkmasının ayrıca bir gurur kaynağı olduğunu belirten Başkan Babaş, “Bizler de her zaman sporcularımızı destekleyeceğiz ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. İnşallah daha büyük başarılara imza atarız. Daha farklı dallarda farklı sporcuları şampiyon olarak görürüz. Kastamonu Belediyesi olarak, tüm sporcularımızın her zaman yanında olacağız” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426