banner417
banner425
19 Ekim 2014 Pazar 17:55
20 Okunma
Elazığspor - Manisaspor Maçının Ardından
banner416
Elazığspor’un 2-0 üstünlüğü ile biten Manisaspor maçının ardından teknik direktörler maçla ilgili açıklamalarda bulundu.

Maç sonunda basın toplantısında konuşan Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, "Hafta başından itibaren söylediklerimiz doğrultusunda bir maç oldu. Çok daha fazla gollü olabilirdi. İlk yarı içeriye 3-0 önde girmek varken belki de son dakikadaki frikikle 1-0 mağlup da girebilirdik. Ama oyuncularıma devre arasında 60. dakikaya kadar sabırlı oynamalarını, 60. dakikadan sonra değişiklikler yapacağımızı söyledik. Nitekim 60. dakikada da değişiklik yaptık. Penaltımız da geldi. Oyunun baskısı oyunun gidişatı hep bizim lehimizdeydi. Bir antrenör olarak mutlu muyum? Bir taraftan mutluyum, bir taraftan da oyuncularımın kapasitesinin çok daha iyi olduğuna ve daha iyi yapabileceklerine inandığım için hep daha iyisini istiyorum. İnşallah Samsunspor maçından da bu maçın anlamının daha da ortaya çıkması için puan ya da puanlarla dönmek için Salı günü çalışmalarımıza başlayacağız" şeklinde konuştu.

MANİSASPOR CEPHESİ

Manisaspor Teknik Direktörü Mustafa Fedai ise maç sonu değerlendirmesinde, "İyi başladığımız oyunu iyi götürdüğümüz, puan almaya geldiğimiz bir maçtı. Yaptığımız kişisel ve basit hatalardan dolayı bu deplasmanda da galip gelemedik. O hataları en aza indirirsek, bu hataları yapmadığımız zaman seri galibiyetler alıp istediğimiz yerlere ulaşacağımıza inanıyorum. Elazığspor iyi bir takım. Ümit hocayla yükselen bir ibresi var. Daha da iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Lig her takımın yene bileceği bir lig, iyi direnç ve az hata yapan her takım diğer takımları yenebilir" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426