29 Ekim 2014 Çarşamba 13:36
17 Okunma
Engin Fırat’tan Galatasaray Açıklaması
Basında bugün yer alan haberlerde Galatasaray Yönetimi’nin Cesare Prandelli ile yola devam edeceği ve yanına Türk yardımcı olarak Engin Fırat’ın getirileceği belirtildi.

Konu ile ilgili İHA’ya açıklama yapan tecrübeli teknik direktör Engin Fırat, teknik direktörlük görevi için görüşmede olduğu başka takımlar olduğunu ifade etti. Galatasaray’da kötü gidiş sürerken, yönetimin Prandelli’nin yanına bir Türk yardımcı düşündüğü ve bu ismin de Engin Fırat olacağı iddia edildi. Başarılı teknik adam Engin Fırat, İtalyan FIFA menajeri Celestino Rusin’in teknik direktörlük görevi için iki önemli isimle görüştüğünü dile getirdi. Menajerinin İtalya’dan Sampdoria ve Almanya’dan Stuttgart ile teknik direktörlük için görüşmeleri sürdürdüğünü vurgulayan Fırat, bu durumda Galatasaray’a yardımcı antrenör olarak gitmesinin söz konusu olmayacağını ifade etti.

Kariyeri boyunca Fenerbahçe, Samsunspor, Antalyaspor, Sivasspor ve Kayseri Erciyesspor’da yardımcı antrenörlük görevi üstlenen 44 yaşındaki teknik adam, 2007 yılından beri İran’da teknik direktörlük yapıyor.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64