Erciyesspor'un istifa eden hocası Demirözü:

- "Başarılı olamamızı etkileyen faktörler elbette vardır. Aşamadığımız sorunlar ve belirsizlikler oldu. Bunlar da bizi olumsuz yönde etkiledi. Herşeye rağmen bunlarla yaşayıp daha başarılı olabilirdik"

Erciyesspor'un istifa eden hocası Demirözü:

banner390

KAYSERİ (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor'un görevinden istifa eden teknik direktörü Alaaddin Demirözü, başarısız olmalarını etkileyen faktörler ve aşamadıkları sorunlar, belirsizlikler olduğunu ifade etti.

Demirözü, yaptığı yazılı açıklamada, yaklaşık iki ay görev yaptığı Kayseri Erciyesspor'da görevinden istifasını sunarak ayrıldığını anımsattı.

Kendisine olan saygısından ve Kayseri Erciyesspor'a zarar vermemek için ayrılık kararını iki hafta önce verdiğini belirten Demirözü, şunları kaydetti:

"Gönül isterdi ki bu oluşum çok başarılı olsun. Çünkü çok beklenen ve istenen bir oluşumdu. Bu kulübü her zaman kendi evimiz olarak gördük ve hiçbir şart ortaya koymadan görevimizi iyi niyetle yapmaya çalıştık. Kayseri Erciyesspor her zaman büyük ve sevgi dolu bir kulüp olmuştur, olmaya da devam edecektir. Takım zor bir dönemden geçiyor. Takımın bu süreç  zarfında koşulsuz bir desteğe ihtiyaç var. Sadece maçtaki iki düdüğün arasına bakarak yargılamak ve farklı düşünceler içerisine girmek kulübümüze zarar verir. Bizim başarılı olamamızı etkileyen faktörler elbette vardır. Aşamadığımız sorunlar ve  belirsizlikler oldu. Bunlar da bizi olumsuz yönde etkiledi. Herşeye rağmen bunlarla yaşayıp daha başarılı olabilirdik. Devam eden bir lig var ve Kayseri Erciyesspor'un bir an önce toparlanmaya ihtiyacı var. İnşallah bu kan değişikliği iyi gelir."

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.