banner417
07 Ekim 2015 Çarşamba 16:47
20 Okunma
Erciyesspor'un istifa eden hocası Demirözü:
banner416

KAYSERİ (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor'un görevinden istifa eden teknik direktörü Alaaddin Demirözü, başarısız olmalarını etkileyen faktörler ve aşamadıkları sorunlar, belirsizlikler olduğunu ifade etti.

Demirözü, yaptığı yazılı açıklamada, yaklaşık iki ay görev yaptığı Kayseri Erciyesspor'da görevinden istifasını sunarak ayrıldığını anımsattı.

Kendisine olan saygısından ve Kayseri Erciyesspor'a zarar vermemek için ayrılık kararını iki hafta önce verdiğini belirten Demirözü, şunları kaydetti:

"Gönül isterdi ki bu oluşum çok başarılı olsun. Çünkü çok beklenen ve istenen bir oluşumdu. Bu kulübü her zaman kendi evimiz olarak gördük ve hiçbir şart ortaya koymadan görevimizi iyi niyetle yapmaya çalıştık. Kayseri Erciyesspor her zaman büyük ve sevgi dolu bir kulüp olmuştur, olmaya da devam edecektir. Takım zor bir dönemden geçiyor. Takımın bu süreç  zarfında koşulsuz bir desteğe ihtiyaç var. Sadece maçtaki iki düdüğün arasına bakarak yargılamak ve farklı düşünceler içerisine girmek kulübümüze zarar verir. Bizim başarılı olamamızı etkileyen faktörler elbette vardır. Aşamadığımız sorunlar ve  belirsizlikler oldu. Bunlar da bizi olumsuz yönde etkiledi. Herşeye rağmen bunlarla yaşayıp daha başarılı olabilirdik. Devam eden bir lig var ve Kayseri Erciyesspor'un bir an önce toparlanmaya ihtiyacı var. İnşallah bu kan değişikliği iyi gelir."

 
Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64