Erkeklerde Altın, Kızlarda Bronz Madalya Kazandık

Türkiye Minikler Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi.

Erkeklerde Altın, Kızlarda Bronz Madalya Kazandık

banner390
Karaman’da 2 Eylül’de başlayan Türkiye Minikler Taekwondo şampiyonası 5 Eylül Perşembe günü düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.
68 ilden 720 bayan, bin 180 erkek olmak üzere toplam bin 900 sporcunun katıldığı şampiyona sonunda dereye giren sporculara çeşitli ödüller verildi. Minik Erkekler 30 kiloda Performans Spor Kulübü sporcusu Samet Çelik birinci olurken, minik bayanlar 50 kilo kategorisinde Yunus Emre Ortaokulu Spor Kulübü sporcusu Senem Bacaksız üçüncü oldu.
Yarışmalar sonunda alınan sonuçlar şöyle;
MİNİK ERKEKLER
27 KG
1. Özgen Karabacak - Konya Selçuklu Bld. SK
2. Deniz Tanrıverdi - İzmir Koçoğlu SK
3. Mahmut Sami Sert - Konya Bld. SK
3. Orkun Yılmaz - Edirne Bld. GSK
33 KG
1. Emre Altun - Ankara Hakan Tkd SK
2. Enver Altınkara - Adana Çukurova Tkd SK
3. Mehmet Mustafa Yayla - Ordu Mor Beyaz SK
3. Halil İbrahim Çakır - İzmir Optimum SK
30 KG
1. Samet Çelik - Karaman Performans Tkd. SK
2. Ömer Faruk Özdemir - Kayseri Yay Tan Say SK
3. Alper Tuna Alan - Sakarya Işık Koleji SK
3. Kenan Köroğlu - Mersin Zirve SK
36 KG
1. Kadir Çelikoğlu - Karabük Çınar SK
2. Ömer Faruk Soysal - Sakarya Büyükşehir Bld. SK
3. Emre Alp - İzmir Buca Bld. SK
3. Mehmet Kaan Şenkuru - Antalya Telekom SK
57 KG
1. Enes Akıncı - Ankara Keçiören Bağlum SK
2. Eren Kaçan - Trabzon Pelitli Bld. Yeni SK
3. Ömer Faruk Akgün - Sakarya Şampiyonlar GSK
3. Batuhan Sangur - Adana Akdeniz Kartalı SK
40 KG
1. Sefa Altınyüzük - Niğde Dünya SK
2. Alperen Kurhan - Muğla Soyakan SK
3. Abdullah Polat - Ankara EGO SK
3. Yunus Emre Doğan - Konya Meram Bld. SK
45 KG
1. Hayrettin Aslantaş - Gaziantep Şahinbey Hlk. Eğt.
2. Haktan Kalaycı - Erzurum Uzundere Doğa GSK
3. M. Talha Şafak - Konya Meram Bld. SK
3. Yağız Özsalih - Trabzon Pelitli Bld. SK
50 KG
1. Emre K. Ateşli - Tokat Uçtu Savunma SK
2. Melih Yılmaz - Samsun Polisgücü SK
3. M. Alperen Koç - İstanbul Bayrampaşa Bld. SK
3. F. Kadir Doymaz - İzmir Büyükşehir Bld. SK
+57 KG
1. Melih Mete Tozluyurt - Ankara Yalçın Tkd SK
2. Mustafa Faik Özmumcu - Amasya GSK
3. Hasan Furkan Yükçeken - Gaziantep GSK
3. İsmail Koruk - Aydın Güler Tkd SK
MİNİK BAYANLAR
27 KG
1. Sema Nur Alıcı - Kayseri Yay Tan Say SK
2. Nurcan Alıcı - Kayseri Yay Tan Say SK
3. Büşra Zeyrek - Bursa Osmangazi SK
3. Meryem Akgün - Tekirdağ Çerkezköy SK
33 KG
1. Emine Göğebakan - Çanakkale Anafartalar SK
2. Derya Eşme - Edirne Bld. GSK
3. İrem Açıkgöz - Yozgat Sarıkaya Bld.
3. Aleyna Bursa - Bilecik Bozüyük Hlk. Eğt.

57 KG
1. Vildan Emre - Hatay Öz Şampiyon Tkd. SK
2. Begüm Ermantaş - Tekirdağ Polisgücü SK
3. Leyla Arviş - İstanbul Egemen SK
3. Seda Sema Özeren - Ankara Yalçın Tkd SK
2. GÜN SONUÇLARI - 3 Eylül 2013, Salı
Minik Bayanlar
30 KG
1. Melek Polat - Bursa Sağlıkgücü SK
2. Büşra Kaderli - Kastamonu İğdir Lisesi SK
3. Seher Ülkü - Kırklareli GSK
3. Emine Deniz - Gaziantep Şahinbey Hlk. Eğt. SK
36 KG
1. Beyzanur Güngör - Kırklareli SK
2. Ece Ateşova - Kırklareli Ergin SK
3. Sinem Yalap - Kırklareli Ergin SK
3. Vildan Kılıç - Trabzon GSK
40 KG
1. Emine Nur Palas - Adana Çalışkan SK
2. Kayra Destan - Balıkesir Tkd GSK
3. Saliha Küçüksolak - Konya GSİM
3. Eda Bülbül - Gaziantep Islahiye SK
45 KG
1. Nuray Olcay - Manisa Akhisar Bld. SK
2. Ayşe Ece Özcan - Ankara Akyıldırım SK
3. Melisa Karasandı - Çorum Sungurlu SK
3. İrem Erdoğan - Ankara EGO SK
50 KG
1. Huri Korkut - Mersin Lider SK
2. Zülal Altın - Antalya Telekom SK
3. Senem Bacaksız - Karaman Yunusemre İ.Ö.O.
3. Esra Uğur - İstanbul Aytan SK
+57 KG
1. A. Zeynep Bahçeci - Kayseri Akademik SK
2. K. Sıla Serttürk- Ankara Polat SK
3. Enise Çetiz - Hatay Mehmet Erişik SK
3. Gülendam Unutmaz- Samsun Kaya SK

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.