Eskişehirspor'da olağanüstü genel kurula doğru

- Başkan Hoşcan: "Eskişehirspor'u içinde bulunduğu zor durumdan hep birlikte, el birliğiyle çıkaracağız" - "Eskişehirspor'u seven, kulübün geleceğini düşünen tüm delegeleri ilk oturuma bekliyoruz"

Eskişehirspor'da olağanüstü genel kurula doğru

banner390

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, ilk oturumu 9 Ocak'ta gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurula ilişkin, "Eskişehirspor'u içinde bulunduğu zor durumdan hep birlikte, el birliğiyle çıkaracağız. Bunun mücadelesini hep birlikte vereceğiz" dedi.

Hoşcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, genel kurul toplantısının, kulübün geleceği adına önemli olacağını söyledi.   

Kulübün kuruluşunun 50. yılını kutladıkları sezonda, sportif açıdan beklentileri karşılayamadıklarını ve zor günler geçirdiklerini ifade eden Hoşcan, "Yönetim kurulu olarak kulübün önünü açmak adına olağanüstü kongre kararı almıştık. Ancak bu zor günde hiçbir oluşum gerçekleşmedi. Bu gelişmelerin ardından sorumluluktan kaçmayarak yeniden aday oldum" diye konuştu. 

Hoşcan, Eskişehir'in bir futbol kenti, Eskişehirspor'un da Türk futbolunun en önemli camialarından biri olduğunu vurguladı. 

Yaşadıkları zor günleri kentte oluşacak birlik ve beraberlikle aşacaklarına inandıklarını belirten Hoşcan, şunları kaydetti:

"Eskişehirspor'u içinde bulunduğu zor durumdan hep birlikte, el birliğiyle çıkaracağız. Bunun mücadelesini hep birlikte vereceğiz. Eskişehirspor büyük bir camia ve bunu da genel kurulda göstereceğiz. Artık zaman kaybı yaşamamalıyız. Bu nedenle genel kurulun ilk oturumunda çoğunluğu sağlayarak yeni yönetimimizi bir an önce oluşturmalıyız. Eskişehirspor'u seven, kulübün geleceğini düşünen tüm delegeleri ilk oturuma bekliyoruz. Birlikte bu sıkıntıların üstesinden gelecek bir güce sahibiz. Genel kurulun ardından da tamamen takımımıza konsantre olarak, geleceğe, güzel günlere bakmak istiyoruz."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.