banner417
banner425
12 Ağustos 2015 Çarşamba 21:28
641 Okunma
Eskişehirspor Kulübü Asbaşkanı Ünalan:
banner416

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Kulübü Teknik Asbaşkanı Bahadır Ünalan, forvete transfer yapmak istediklerini, Sercan Yıldırım ve Ömer Şişmanoğlu ile görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Ünalan, Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, transfer için çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Transfer sezonunun bu ay sonuna kadar devam ettiğini hatırlatan Ünalan, şöyle konuştu:

"Forvet hattına bir transfer niyetimiz var. Şartlar oluşursa taraftarımız için güzel bir haber vereceğiz. Sercan Yıldırım ve Ömer Şişmanoğlu ile görüşmeler sürüyor. Forvet hattında tecrübeli, doğrudan oynayabilecek iyi bir isim almak istiyoruz. Bu sezon yoğun bir transfer sezonu geçiyoruz."

Ünalan, Türkiye Futbol Federasyonu'nun kuralları gereği en fazla 28 kişilik kadroya sahip olmaları gerektiğini hatırlatarak, "Kadromuzdan ayrılması gereken futbolcular var. Semih Güler, Berkay Dabanlı, Mirkan Aydın, Andaç Güleryüz ve tam karar veremezsek de Jerry Akaminko, bu sezon takım kadrosunda yer almayacak. Akaminko'nun form tutması için kiralama düşüncemiz var" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426