banner417
banner425
21 Şubat 2015 Cumartesi 14:55
64 Okunma
Eskişehirspor'da sakat futbolcuların durumu
banner416

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirspor Sağlık Kurulu Başkanı İbrahim Eldem, takımda tedavileri süren futbolcular Ömer Şişmanoğlu, Hürriyet Gücer, Mirkan Aydın, Jerry Akaminko ve Nzuzi Toko'nun sağlık durumları hakkında bilgi verdi.

Eldem, kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, Mirkan Aydın ve Jerry Akaminko'nun antrenmanlara katılamadığını hatırlattı.

Hürriyet Gücer'in kontrol amaçlı olarak çekilen MR ve X-ray grafisi sonucu ayak parmağındaki kırığın en iyi seviyede iyileştiğinin görüldüğünü aktaran Eldem, şunları kaydetti:

"Hürriyet, çarşamba günü saha çalışmalarına başlayabilecek. Ömer Şişmanoğlu, pazar günü Türkiye'ye dönerek pazartesi ve salı günleri sağlık ekibimiz kontrolünde çalışacak. Ömer, çarşamba gününden itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayabilecek. Toko'nun dünkü antrenman esnasında yaşadığı adale çekmesi sonucu Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nde çekilen MR'ına bağlı olarak, Grade1 zorlanma ve fasyada kanama tespit edilmiş, tedavisine hemen başlanılmış ve PRP uygulaması gerçekleştirilmiştir. Futbolcumuz için 3 haftalık kayıp yaşanmaması için saha çalışmalarına çarşamba günü başlamasının uygun görüleceği, geçen haftadan sakatlıkları devam eden Ruud Boffin, Sezer Öztürk, Diego Angelo, Mustafa Yumlu, Raheem Lawal ve İbrahim Sissoko'nun tedavi altında olup takımla birlikte çalışmalara devam ettikleri ve hafta sonu oynanacak olan maçta oynayabileceği görülmüştür."

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426