banner417
banner425
26 Ocak 2015 Pazartesi 11:23
52 Okunma
Eskişehirsporlu futbolcu Sissoko:
banner416

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehirsporlu futbolcu İbrahim Sissoko, takımı ileriye taşımak için taraftarın kendilerine daha fazla destek vermesi gerektiğini bildirdi.

Sissoko, kulübün aylık yayınlanan resmi dergisi "Eskişehirspor"a yaptığı açıklamada, futbola Fildişi Sahili sokaklarında başladığını anımsatarak, daha sonra Portekiz'e gidip Academica'ya transfer olduğunu kaydetti.

VfL Wolfsburg, Panathinaikos, Saint-Etienne ve Deportivo La Coruna forma giydiğini hatırlatan Fildişi Sahilli futbolcu, şunları ifade etti:

"Türkiye'yi tanımak istiyordum. Burası Müslüman bir ülke. Bu da burayı tercih etmemde etkili oldu. Eskişehirspor'un şu an içinde bulunduğu durum beni hayal kırıklığına uğratıyor. Bu takım için çok çalışmamız, kendimizi daha çok geliştirmemiz gerekiyor. Sonuçta genç bir takımız. Hedefim takımın ilk 5'te yer bulmasıdır. Bizde o kalite var, çok çalışıp bunun üstesinden geleceğiz. Bir an önce yukarılara çıkmamız gerekiyor. Takımımız ileriye taşımak için taraftarımızın bize kesinlikle daha fazla destek vermesi gerekiyor. Tribünleri hıncahınç doldurmalılar. Taraftarın ve kentin artık, ayaklanması lazım."

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426