FİLEDE DEV FİNAL

Karaman’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen Öğretmenler Günü Voleybol turnuvasında finalin adı belli oldu. Şampiyonluk için Spor Lisesi ile Özel Babaoğlu Koleji karşı karşıya gelecek.

FİLEDE DEV FİNAL

banner390
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü voleybol il temsilciliği faaliyet programında yer alan Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası 5 Kasım 2015 Perşembe günü Kazım Karabekir Spor Salonu’nda başlamıştı. Karaman’da il ve ilçelerde görev yapan öğretmenlerin oluşturduğu turnuvada 4 grup halinde toplam 17 takım kıyasıya mücadele etti.
Yaklaşık 2 hafta boyunca devam eden müsabakalarda rakiplerine üstünlük göstererek finale adını yazdırmayı başaran Spor Lisesi ve Özel Babaoğlu Koleji bugün saat 19:30’ da Kazım Karabekir Spor Salonu’n da karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı Karaman’ın başarılı hakemlerinden Hasan Hüseyin Evci yönetecek. Günün bir diğer karşılaşmasında ise 3.’lük ve 4.’lük mücadelesi verecek olan Yavuz Selim Ortaokulu ile Akçaşehir ÇPL karşı karşıya geliyor. Maçı yine tecrübeli hakemlerden Mehmet Baskın yönetecek.
Kazım Karabekir Spor Salonu’nda yapılacak olan müsabakalara tüm halkımız davetlidir.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yılmaz - 1 yıl önce
Haberi yapan sayın editör acaba haberi yaptıktan sonra haberi gözden geçirip okuyormu? Yoksa kopyala - yapıştır mı yapıyor? Eğer okudum diyorsa sonuna kadar yalan söylüyor... Haberin başlığında yazan okullar spor lisesi - özel babaoğlu koleji, içeriği ise spor lisesi - özel başarı koleji. Lütfen biraz dikkat ve yaptığınız işe saygı....
Admin: Uyarınız ve dikkatiniz için çok teşekkürler. Editör arkadaşlar daha dikkatli olacaklardır. Sağonunuz..