Filede maçın ardından

ANKARA (AA) - Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu, çok güzel bir mücadele veren takımıyla gurur duyduğunu söyledi. Süleymanoğlu, DenizBank Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi 6'lı play-off turu rövanşında, sahalarında...

Filede maçın ardından

banner390

ANKARA (AA) - Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu, çok güzel bir mücadele veren takımıyla gurur duyduğunu söyledi. 

Süleymanoğlu, DenizBank Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi 6'lı play-off turu rövanşında, sahalarında Zenit Kazan'ı 3-2 yendikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, çok iyi bir mücadele sergilediklerini belirterek, "Maçı altın sete taşıyabilseydik, böyle güzel destek veren bir seyircinin önünde tur atlayan taraf biz olurduk ama olmadı. Bir dahaki sefere. Çok güzel bir mücadele veren takımımla gurur duyuyor, bizi gönülden destekleyen seyircimize sonsuz teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Maçın ardından seyircilerden yoğun ilgi gören, etrafı çocuklarla dolan oyuncularını gösteren Süleymanoğlu, "Bizim Halkbank olarak yaratmak istediğimiz tablo buydu. Sporda kazanmak da var, kaybetmek de. Bu benim, Avrupa'da hep kıskandığım bir durumdu. Çok şükür artık bizim de oyuncularımız, takımlarımız kaybetseler de seyircilerinin sevgisinden mahrum kalmıyor" ifadesini kullandı.

Takımın İtalyan antrenörü Lorenzo Bernardi ise takımının çok iyi bir mücadele sergilediğini vurgulayarak, "Şampiyonlar Ligi'ni kaybettik ama bugün verdiğimiz mücadeleyle ne kadar güçlü bir takım olduğumuzu gösterdik. Yolumuza ligde ve Türkiye Kupası'nda devam edeceğiz" dedi.   


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.