banner417
banner444
18 Şubat 2016 Perşembe 10:25
1067 Okunma
FUTBOLDA ABDULLAH TAYYAR ANADOLU LİSESİ BİRİNCİ
banner416

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Yunuskent Futbol Sahasında gerçekleştirilen okullararası gençler futbol il birinciliği müsabakaları A ve B grupları olmak üzere toplam 10 takımın katılımın kıyasıya mücadelesine sahne oldu.  Sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği müsabakalarda sporcuların ortaya koyduğu mücadele ve performans birbirinden zevkli maçlara sahne olurken, karşılaşmalarda atılan güzel goller maçları izlemeye gelen seyircinin gözlerinin pasını silmesini bildi.
Zevkli ve bir o kadarda çekişmeli geçen karşılaşmalar sonunda Abdullah Tayyar Anadolu Lisesi birincilik ipini göğüslerken, ikinci İmam Hatip Lisesi, Üçüncü Spor Lisesi ve dördüncü Larende Anadolu Lisesi takımları oldu. Maçlar sonunda göstermiş olduğu performans ile birinci olan Abdullah Tayyar Anadolu Lisesi yapılacak olan grup müsabakalarında Karamanı temsil etme hakkı elde eden takım oldu.
Final müsabakalarının ardından gerçekleştirilen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü O. Selçuk Akbaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin Doğan ve Abdullah Tayyar Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Aydoğdu tarafından takdim edildi.
Müsabakalar, günün anısına çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.
 

Son Güncelleme: 19.02.2016 10:57
Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner296

banner426