banner417
07 Aralık 2015 Pazartesi 13:16
692 Okunma
GENÇLER MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ
banner416
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği’nin faaliyet programında yer alan Okul Sporları Gençler Masa Tenisi müsabakaları 6 Aralık Pazar günü Kazım Karabekir Spor Salonunda yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi. Karaman genelinden 18 erkek ve 11 kız takımının katıldığı müsabakalarda toplam 155 sporcu il birinciliği için kıyasıya mücadele etti. Çekişmeli geçen müsabakalar sonunda Erkekler kategorisinde şampiyonluk ipini Karaman Spor Lisesi göğüslerken kızlar kategorisinde bu isim Ermenek Hasan Kalan Anadolu Lisesi oldu.
Final müsabakalarının ardından dereceye giren sporcu ve takımlara kupa ve madalyaları düzenlenen tören ile verilirken, müsabakalarda kategorilerinde dereceye giren Spor Lisesi ve Ermenek Hasan Kalan Anadolu Lisesi düzenlenecek olan grup müsabakalarında Karamanı temsil etmeye hak kazanan takımlar oldu.
Müsabakalara katılım sağlayan tüm sporcuları tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık;" Okul Sporları gençler masa tenisi müsabakalarında dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Katılımın yoğun olduğu müsabakalarımız tam anlamıyla heyecanlı ve çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Göze hitap eden ve seyir zevki yüksek müsabakalarda mücadele eden ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Müsabakalar, günün anısına çektirilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.
Müsabakalar sonunda oluşan genel tablo ise;
Erkekler Kategorisi
1.    Spor Lisesi
2.    Abdullah Tayyar Anadolu Lisesi
3.    Toki Anadolu Lisesi
4.    Temizel Ünlü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Kızlar Kategorisi
1.    Ermenek Hasan Kalan Anadolu Lisesi
2.    Yunus Kent Anadolu Lisesi
3.    Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi
4.    Larende Anadolu Lisesi


Son Güncelleme: 07.12.2015 23:15
Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64