Göksel, Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi Temsil Edecek

Karaman’ın başarılı atletlerinden Mustafa Göksel, Akseki-Antalya’da gerçekleştirilen Dünya Şampiyonası elemelerinde milli takıma girme başarısı gösterdi.

Göksel, Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi Temsil Edecek

01 Ağustos 2015 tarihinde Akseki-Antalya’da gerçekleştirilen Dağ Krosu Türkiye Şampiyonası veMilli Takım elemesini başarıyla koşarak yaklaşık 200 sporcu arasından sıyrılarak milli takıma girme başarısı gösterdi. Avrupa Dağ Krosu şampiyonasında Avrupa üçüncüsü olan Göksel, 19 Eylül 2015 tarihinde İngiltere’de yapılacak olan Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek.

4 Temmuzda 2015 tarihinde Portekiz’de yapılan Avrupa Dağ Krosu yarışlarında Avrupa 3.sü olan Göksel’in Karaman’a büyük bir gurur yaşattığını belirten Kısacık,” Başarılı sporcumuz,antrenörümüz Abdulselam Karharman nezaretinde yeni bir başarıya daha imza atmak için hazırlanıyor.Antalya’da zor bir eleme yarışını kazasız ve sakatlanmadan atlatan sporcumuz milli takıma girme başarısı gösterdi.Şuanda sporcumuz ve antrenörümüz tüm konsantrasyonunu İngiltere’de gerçekleşecek olan Dünya Şampiyonasına vermiş durumda. Antrenör ve Sporcumuza gerçekleştirilecek olan şampiyonada başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.