Gururlarımız Dünya Arenasında

Karaman Belediye Spor’un Milli Bisiklet Sporcuları Emre Şahin ve Ferhat Sezer, 24 Temmuz - 02 Ağustos tarihleri arasında Bolu da yapılacak olan Milli takım kampına katılacaklar.

Gururlarımız Dünya Arenasında

banner390
Kampın hemen ardından ‘Balkan Şampiyonası’ için Sırbistan’a gidecek olan sporcularımız, Şampiyona sonrasında da Türkiye’ye dönmeden ‘Avrupa Şampiyonası’ için Hollanda’ya geçecekler. 


Bisiklet Antrenörümüz ve Bisiklet İl Temsilcimiz Barış Ünlü, Balkan Şampiyonası’nda her iki sporcumuzdan da madalya beklediklerini ifade ederek: “Balkan Şampiyonası’nın ardından Avrupa Şampiyonası’nda sporcularımız madalya mücadelesinde bulunacaklar. 2012 Londra Olimpiyatlarında sporcumuz Ahmet Akdilek’in 40 yıl aradan sonra ülkemizi temsil edecek olması ve Emre Şahin ile Ferhat Sezer’in Balkanlarda ve Avrupa’da madalya mücadelelerinde bulunmaları Karaman’da Bisiklet Sporunun gelmiş olduğu noktayı göstermektedir. Şehrimiz, Bisiklet sporu olarak ülkemizde bir marka olma noktasına ulaşmış ve katıldığı her kategoride başarıyı yakalamayı bilmiştir. Sporcularımıza 2012 Londra Olimpiyatları’nda, Avrupa Şampiyonası’nda ve Balkan Şampiyonası’nda başarılar diliyorum. Bize çalışmalarımız sırasında desteklerini esirgemeyen Valimiz Sayın Süleyman Kahraman Bey’e, Belediye Başkanımız Sayın Kâmil Uğurlu Bey’e, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Salih Baldız Bey’e ve Spor İl Müdürümüz Sayın Kasım Aydoğdu Bey’e teşekkürlerimi sunmak istiyorum” dedi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.