HANIMLARIN YENİ GÖZDESİ BEYAZKENT KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ

Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Müdürlüğü bünyesinde Beyazkent’te yeni hizmete açılan kültür ve spor merkezi hanımlardan büyük ilgi görüyor.

HANIMLARIN YENİ GÖZDESİ BEYAZKENT KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ

banner390
HANIMLARIN YENİ GÖZDESİ BEYAZKENT KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ
İlgili Galeriye Git
Geçtiğimiz günlerde Beyazkent Mahallesi’nde hizmete giren Hanımlar Spor ve Kültür Merkezi, daha ilk günlerinden itibaren hanımların ilgi odağı oldu. Çevre mahallelerden lokale gelen hanımlar; step, aerobik, plates gibi sportif faaliyetlerinin yanı sıra meslek edindirme ve el sanatları kurslarıyla merkezden yararlanıyor.
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Beyazkent Mahallesi’nde hizmete giren Spor ve Kültür Merkezi için bayanlardan teşekkür mesajları aldıklarını söyleyerek bundan dolayı son derece mutlu olduklarını ifade etti. Başkan Çalışkan yaptığı açıklamada: "Hanımlarımıza büyük değer veriyoruz. Onların sosyal hayatta daha fazla yer alması, gönül rahatlığıyla spor ve elişi kurslarını icra etmelerini sağlayacak bu tür lokallerin hizmete girmesi bizleri de son derece memnun ediyor.Özellikler Mümine Hatun Kültür Merkezi’ne uzaklığından dolayı gidemeyen hanımlarımız, Beyazkent Mahallesi’ndekikültür ve spor merkezimizden de aynı şekilde yararlanabilecek” dedi.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mutlu - 1 yıl önce
Doğu kışlayada istiyoruz